Sesja naukowa „Chrońmy nasze zdrowie i środowisko” 12 kwietnia o godzinie 12:00

Na sesję naukową online pod takim hasłem zapraszają: Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Łodzi.

Wydarzenie odbędzie się w ramach konkursu „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2020/2021”, którego organizatorem jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Celem sesji jest podnoszenie świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych młodzieży poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju.

W sesji wezmą udział przedstawiciele:

Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi, WFOŚiGW w Łodzi, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łodzi.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Klimatu i Środowiska, Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz WFOŚiGW w Łodzi.

Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia w godz. 12 – 14 w aplikacji Microsoft Teams Office 365.

Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w zakładce „Rejestracja elektroniczna” na stronie internetowej ŁCDNiKP (www.wckp.lodz.pl) do 11 kwietnia.Zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s